ELCO plus spol. s r.o.

  O společnosti

  IT dodávky, servis

  WiFi Internet

  WinElco ERP

  WinElco Odbyt

  Elco Industry IS

  Elco Helpdesk

  Reference

  Certifikace

  Aktuality

  Kontakty

  Kde nás najdete Aktuality

- 12. 4. 2013
- ukončení podpory MS Windows XP, Office 2003


Již 8. dubna 2014 ukončí Microsoft podporu poskytovanou produktům Windows XP a Microsoft Office 2003. Co to znamená pro Vaši firmu?

- Větší nebezpečí, že Váš software bude napaden zvenčí, protože podpora poskytovaná společností Microsoft ve formě aktualizací již nebude pokrývat nově příchozí hrozby. V případě, že se objeví nová bezpečnostní hrozba, Microsoft již nevydá aktualizaci pro Windows XP a Office 2003, která by vás před ní ochránila. Že se jedná o závažný problém, lze odvodit z počtu bezpečnostních aktualizací, které jsou pravidelně vydávány jak pro Windows XP, tak pro Office 2003.
- Riziko, že Vaše důležitá firemní data budou méně chráněna. Ve chvíli, kdy budete používat nezabezpečený a neaktualizovaný software, významně tím zvyšujete riziko infekce nežádoucím softwarem. Ten může následně získat přístup k citlivým datům a bez Vašeho vědomí je zneužít.
- Provoz Vaší firmy může být v případě napadení nežádoucím softwarem ochromen. Kromě přímého dopadu na efektivitu pracovníků, plynoucí z nefunkčnosti počítače nebo odstraňování nežádoucího softwaru, může také dojít k ztrátě citlivých dat. V případě jejich zneužití nebo zveřejnění pak může čelit Vaše firma nežádoucí publicitě, ztrátě zákazníků nebo poškození dobrého jména.
Dodáváme počítače, servery, tiskárny a další periferie ...